Czy zastanawiałeś się kiedyś ile czasu spędzasz w mediach społecznościowych? Czy wiesz ile czasu Twoje dziecko poświęca na przeglądanie Facebooka i dodawanie zdjęć na Instagramie? Jeśli chcesz mieć nad tym wszystkim kontrolę – zacznij od lektury dzisiejszego artykułu. Pokażemy jak łatwo zarządzać czasem spędzonym w serwisach społecznościowych. Zaczynamy!

USTAWIANIE LIMITU CZASU NA FACEBOOKU

  1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku i kliknij na ikonę hamburgera, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu (trzy poziome kreski). Następnie w zakładce „Ustawienia i prywatności” przejdź do opcji „Czas spędzony na Facebooku”.
  2. Zobaczysz czas jaki spędzasz na Facebooku codziennie oraz w ciągu ostatnich 7 dni. Czas ten jest liczony w momencie gdy korzystasz z aplikacji na Androidzie. Jeśli chcesz zarządzać swoim czasem spędzonym w mediach społecznościowych kliknij na „Ustaw codzienne przypomnienie”.
  3. Ustaw czas korzystania przez Ciebie z Facebooka. Po jego upływie otrzymasz powiadomienie.

USTAWIANIE LIMITU CZASU NA INSTAGRAMIE

  1. Zaloguj się do konta na Instagramie. Wejdź do swojego profilu, klikając na ludzika (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kolorem). Następnie przejdź do ikony hamburgera, znajdującej się w prawym, górnym rogu ekranu.
  2. Z menu wybierz „Ustawienia” (ikona zębatego koła) a następnie w ustawieniach konta kliknij na „Twoja aktywność”.
  3. Zobaczysz średni czas spędzany przez Ciebie dziennie w aplikacji Instagram. Ustaw czas korzystania z serwisu. Po jego upływie otrzymasz powiadomienie.

Pytania?

Masz pytanie? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments