Nie wiesz w ilu % bateria Twojego telefonu jest rozładowana? Rozwiązanie znajdziesz w ustawieniach smartfona. Tak naprawdę wystarczy tylko kilka kliknięć! Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to zrobić na telefonie marki Huawei, to skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Jeśli nie widzisz wskaźnika naładowania baterii (patrz. rysunek 1), to przejdź do ustawień swojego smartfona, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Wybierz zakładkę „Bateria”.
  3. W obszarze ustawień baterii przejdź do opcji „Naładowanie baterii”.
  4. Po pojawieniu się małego okienka dialogowego u dołu ekranu, będziesz mógł ustawić wskaźnik procentowy baterii. Możesz zdecydować czy będzie on widoczny przy ikonie baterii czy też wewnątrz niej. Decyzja należy do Ciebie! Po zmianie ustawień przy baterii powinna pojawić się informacja o stanie jej naładowania.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments