Czy wiesz, że Signal daje możliwość wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych? Jeśli chcesz zamienić domyślną aplikację Wiadomości i sprawić aby SMS-y trafiały do komunikatora Signal, to koniecznie włącz właściwą opcję. Nie wiesz jak to zrobić? Łap naszą krótką instrukcje! Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

SPOSÓB 1

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) a następnie przejdź do zakładki „Ustawienia”;
  3. Przejdź do sekcji „SMS i MMS”. Aby aktywować usługi SMS w Signal, musisz kliknąć na pierwszą pozycję „SMS wyłączone”;
  4. Wskaż aplikację Signal jako domyślny program do SMS-ów;
  5. Gotowe! Domyślnie komunikator podzieli kontakty na SMS-y i wiadomości z Signal. Jeśli masz znajomych, którzy korzystają z aplikacji Signal i jednocześnie zapisałeś ich numer telefonu w swojej książce adresowej, to takie osoby będą wyświetlane jako dwa osobne kontakty na liście Messengera.

SPOSÓB 2

  1. Przejdź do ustawień telefonu, klikając na ikonę zębatego koła;
  2. Przejdź do sekcji „Aplikacje”;
  3. Kliknij na zakładkę „Aplikacje domyślne”;
  4. Kliknij na kategorię „Aplikacja do SMS-ów”;
  5. Spośród preferowanych aplikacji do obsługi wiadomości wybierz Signal. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments