facebook social

Nie od dziś wiadomo, że Facebook stara się skrupulatnie dokumentować każdą naszą czynność. Nawet taką jak zawarcie nowej znajomości na portalu społecznościowym. Wyświetla się wówczas komunikat Twoim bliskim, że Ty i jakaś inna osoba zostaliście znajomymi. Jak ukryć taką informację o nawiązaniu nowej znajomości na Facebooku? O tym w dzisiejszym artykule. Zapraszamy!

  1. Wpisz w wyszukiwarce internetowej adres strony https://www.facebook.com/ a następnie zaloguj się do swojego konta podając adres e-mail oraz hasło.
  2. Wejdź bezpośrednio na swój profil społecznościowy (kliknij na miniaturkę swojego zdjęcia profilowego). Następnie kliknij na opcję „Zobacz dziennik aktywności” (tutaj znajdziesz wszystkie zdarzenia, które wykonałeś na Facebooku np. polubione i skomentowane przez Ciebie zdjęcia, udostępnione posty itd.)
  3. Po lewej stronie ekranu znajduje się lista filtrów. Nas interesuje to co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka. Pod opcją „Komentarze” kliknij na odnośnik „Więcej” aby wysunąć całe menu. Następnie wybierz zakładkę „Dodani znajomi”.
  4. Wyświetlą się wszystkie zdarzenia dotyczące nawiązanych przez Ciebie znajomości. W prawym, górnym rogu, na pasku narzędzie, znajdziesz trzy ikony. Kliknij na tę po środku .Wyświetli się menu, w którym musisz odznaczyć opcję „Raporty dotyczące nowych znajomości”.

Gotowe! Teraz posty o nawiązaniu przez Ciebie nowych znajomości nie będą się wyświetlać Twoim bliskim.

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Odpowiedzi w wątku
1 Śledzących
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek
2 Komentarze autorów
KamilaJowita Ostatnie komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jowita
Gość
Jowita

Dotyczy to także informacji o zawarciu znajomości gdy najedzie sie na profil osoby na czacie po prawej stronie ?