Funkcja cytowania wiadomości może odegrać szczególnie istotną rolę w rozmowach grupowych. Przecież na czacie nie trudno o nieporozumienie. Możliwość cytowania treści sprawi, że uczestnicy konwersacji nie będą mieć wątpliwości, której wiadomości dotyczy odpowiedź. Jesteś ciekawy jak to działa? Skorzystaj z krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „WhatsApp” a następnie uruchom komunikator.
  2. Otwórz rozmowę lub czat grupowy a następnie przytrzymaj dłuższą chwilę wiadomość (do momentu pojawienia się u góry ekranu listy z dostępnymi reakcjami).
  3. Aby skorzystać z opcji cytowania, kliknij na strzałkę, skierowaną w lewą stronę. Oryginalna (cytowana) wiadomość pozostanie widoczna i wyświetli się tuż nad nową wypowiedzią. Zobaczysz także informacje komu udzielasz odpowiedzi (imię, nazwisko rozmówcy). Ważne: możesz odpowiadać na indywidualne pliki GIF, filmy, tekst i zdjęcia.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments