Dymki czatu to nic innego jak miniaturki ze zdjęciami kontaktów, pod którymi ukryte są poszczególne konwersacje. Dzięki nim można czytać wiadomości i odpowiadać na nie np. podczas korzystania z innych aplikacji. Pojawiają się zaraz po otrzymaniu wiadomości ale komunikator otwiera się dopiero po kliknięciu w dymek. Sam widzisz, że rozwiązanie jest mega wygodne. Jeśli z jakiś przyczyn dymki czatu nie są u Ciebie widoczne po otrzymaniu wiadomości, możesz je w łatwy sposób włączyć. Jak? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator.
  2. Wejdź do swojego profilu, klikając na zdjęcie profilowe (ikona awatara), znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu.
  3. W obszarze preferencji, odszukaj do opcji „Dymki czatu”.
  4. Włącz dymki czatu, ustawiając suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę). Dzięki temu nie będziesz już musiał każdorazowo uruchamiać Messengera aby sprawdzić korespondencję przychodzącą.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments