Ciemny motyw wkońcu dotarł do aplikacji WhatsApp! Wprawdzie na ten moment może nie być dostępny jeszcze dla wszystkich użytkowników ale to prawdopodobnie kwestia tylko kilku dni (tak twierdzą twórcy), zanim aktualizację dostaną wszyscy użytkownicy z Polski (dla Android 9 i 10/ iOS 13). Jakkolwiek wprowadzony tryb ciemny powinien ucieszyć wszystkich jego zwolenników, którzy uważają, że dark mode zapewnia bardziej komfortowe korzystanie z komunikatora. Jeśli chciałbyś dowidzieć się jak włączyć ciemny motyw w WhatsApp na telefonie z Android, to skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Otwórz Sklep Google Play i wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji WhatsApp. Sprawdź czy masz aktualną wersję programu. Jeśli nie kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Wróć do pulpitu. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „WhatsApp” i uruchom komunikator.
  3. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) a następnie przejdź do ustawień.
  4. Po przejściu do ustawień kliknij na zakładkę „Czaty”.
  5. W obszarze „Ekran” kliknij na opcję „Motyw”. Pojawi się małe okienko dialogowe. Zaznacz pole wyboru „Ciemny” i potwierdź przyciskiem „OK”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments