Organizujesz spotkanie? Chcesz umówić się ze znajomymi do kina albo na kawę? Możesz utworzyć wydarzenie na Messengerze podając miejsce i czas spotkania oraz zaprosić tylu znajomych ilu tylko zechcesz. Jeśli nie wiesz jak to zrobić skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefony w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator.
  2. Otwórz czat z konkretną osobą lub konwersację grupową z wieloma osobami a następnie kliknij na ikonę czterech kropek, znajdującą się w lewym, dolnym rogu ekranu.
  3. Wyświetlą się dodatkowe funkcje Messengera takie jak lokalizacja, gry i przypomnienia. Ciebie interesuje ta ostania. Kliknij na nią.
  4. Kliknij na przycisk „Utwórz przypomnienie” (w poprzednich wersjach aplikacji były to plany) a pojawi się nowe okienko tworzenia wydarzenia.
  5. Wprowadź nazwę (krótka, czytelna), lokalizację (miejsce lub adres) oraz datę i godzinę.
  6. Kliknij na przycisk „Więcej opcji”. Będziesz mógł wówczas dodać powiadomienie (aplikacja przypomni Tobie o nadchodzącym wydarzeniu z odpowiednim wyprzedzeniem) a także wskazać czas zakończenia spotkania (wystarczy ustawić suwak w pozycję aktywną a następnie wybrać godzinę).
  7. Jeżeli jesteś już gotowy kliknij przycisk „Utwórz”. Po zatwierdzeniu, wydarzenie pojawi się jako nowa wiadomość w konwersacji. Wyświetli się ono wszystkim użytkownikom w rozmowie. Każdy z nich będzie teraz mógł dołączyć do niego, klikając na przycisk „Wezmę udział” lub „Nie mogę wziąć udziału”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments