endomondo aplikacja android telefon

Lubisz jeździć na rowerze, spacerować a możesz bijesz pierwsze rekordy przygotowując się do maratonów? Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami to możesz to zrobić za pomocą Endomondo. Jeżeli jeszcze nie masz zainstalowanej aplikacji na swoim telefonie to zapraszamy do lektury naszego artykułu: Jak łatwo korzystać z aplikacji Endomondo? Zbieraj kilometry, poznawaj nowe trasy i pokonuj swoje słabości. A że nic tak nie mobilizuje jak rywalizacja to pokażemy Tobie jak taką utworzyć na Endomondo. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź i uruchom Endomondo.
  2. Kliknij ikonę  znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu a następnie wybierz „Rywalizacje”. Otwórz zakładkę „Utwórz” a następnie kliknij opcję „Rozpocznij Rywalizację”.
  3. Podaj wszystkie szczegóły wydarzenia. Określ jego cel a także wybierz te dyscypliny, których kilometry będą liczyły się do sportowego pojedynku. Sprecyzuj także termin rozpoczęcia i zakończenia rywalizacji. Zatwierdź przyciskiem „ROZPOCZNIJ RYWALIZACJĘ”.
  4. Gotowe! Teraz zaproś swoich znajomych bądź członków rodziny do rywalizacji.
  5. W zakładce „Moje rywalizacje” masz wgląd do wszystkich pojedynków sportowych, w których bierzesz udział.
  6. Teraz możesz konkurować z innymi w sieci, bacznie obserwując poczynania swoich rywali. Walcz o żółtą koszulkę lidera! Ze sportowymi pozdrowieniami!

Pytania?

Chcesz się pochwalić swoimi wynikami na Endomondo? Daj znać w komentarzu poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments