Tak jak można w łatwy sposób dodać i zmieniać zdjęcie profilowe na Facebooku tak i całkowite usunięcie fotografii nie przysparza żadnych problemów i można to zrobić w dowolnym momencie. Jeśli chciałbyś pozbyć się zdjęcia na swoim facebookowym profilu ale nie wiesz jak, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka a następnie uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie przejdź do swojego profilu.
  3. Kliknij na ikonę aparatu znajdującego się przy Twoim zdjęciu profilowym. U dołu ekranu pojawi się menu, z którego wybierz opcję „Zobacz zdjęcie profilowe”.
  4. Pojawi się Twoje zdjęcie profilowe. Teraz kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie z menu wybierz opcję „Usuń zdjęcie.
  5. Pojawi się małe okienko dialogowe. Potwierdź, że napewo chcesz pozbyć się fotografii.
  6. Gotowe! Usunąłeś zdjęcie profilowe w serwisie społecznościowym. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments