Uwielbiasz fotografować? Nie chcesz by Twoje zdjęcia wpadły w niepowołane ręce ? Dobrze trafiłeś. Pokażemy Ci jak łatwo usunąć zdjęcia z biblioteki Twojego telefonu. Będzie to także okazja do zwolnienia dodatkowego miejsca w pamięci Androida. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Uruchom aplikację „Galeria”.
  2. Z listy albumów wybierz ten o nazwie „Aparat”.
  3. Zaznacz te zdjęcia, które chcesz usunąć. W tym celu przytrzymaj dłuższą chwilę wybrane fotografie (powinny pojawić się niebieskie ptaszki/haczyki). Aby skasować zdjęcia, kliknij na ikonę kosza, znajdującą się w pasku menu u dołu ekranu a następnie potwierdź swoją decyzję.
  4. Gotowe! Twoje zdjęcia zostały usunięte z albumu „Aparat”. Wszystkie skasowane fotografie zostały przeniesione do folderu „Ostatnio usunięte”. Widnieje na nich informacja o ilości dni pozostałych do ich trwałego usunięcia. Możesz poczekać bądź też już teraz wyczyścić ten folder. Wystarczy kliknąć na ikonę kosza. Prawda, że łatwe?
     

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments