Przypadkowo wysłałeś do kogoś niewłaściwą wiadomość? Pomyliłeś adresata? Nie martw się! Możesz mieć nad tym kontrolę. Aplikacja Signal udostępnia funkcję usuwania wysłanych wiadomości niezależnie od tego czy odbiorca zdążył ją przeczytać czy też nie. Zobacz jak to działa. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  2. Przejdź do wątku rozmowy, z którego chcesz usunąć wiadomość;
  3. Naciśnij tekst i przytrzymaj dłuższą chwilę do momentu aż pojawi się lista z dostępnymi reakcjami w postaci emoji (ikonki przedstawiające różnego rodzaju emocje);
  4. Aby usunąć wiadomość, kliknij na ikonę kosza, która pojawi się w pasku menu u góry strony;
  5. Aby wiadomości zostały pomyślnie usunięte zarówno u Ciebie jak i u Twojego rozmówcy, kliknij na „U WSZYSTKICH”;
  6. Jeśli usunąłeś wiadomość, jej odbiorcy zobaczą komunikat „Ta wiadomość została usunięta” (zrzut 1). Ty zobaczysz komunikat „Skasowałeś(aś) tę wiadomość” (zrzut 2);
  7. Jeśli chcesz usunąć kilka wiadomości na raz, wystarczy że zaznaczysz pierwszą linijkę i klikniesz na ikonę trzech kresek z kropkami, znajdującą się na pasku menu u góry stron. Następnie musisz wybierzesz kolejne linijki tekstu i usuwasz wszystko klikając na kosz. Podobnie jak w przypadku pojedynczych wiadomości, możesz je usunąć zarówno u siebie jak i u rozmówcy – patrz punkt 5.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments