messenger

Korzystasz na swoim telefonie z Messengera? Jeżeli nie, możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu https://jaklatwo.pl/jak-latwo-korzystac-z-messengera-bez-konta-na-facebooku/. A jeśli za pomocą aplikacji wysyłasz wiadomości, zdjęcia, filmy i udostępniasz kontakty to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zaczynamy!

Pewnie przynajmniej raz w życiu żałowałeś wysłanej do kogoś wiadomości (błędy w treści, niedomówienia). Już dziś możesz mieć nad tym pełną kontrolę. Aplikacja Messenger wprowadziła funkcję usuwania wysłanych wiadomości niezależnie od tego czy odbiorca zdążył ją przeczytać czy też nie. Zobacz jak to działa. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Messenger” (na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem). Otwórz komunikator.
  2. Przejdź do wątku rozmowy, z którego chcesz usunąć wiadomość. Naciśnij tekst i przytrzymaj dłuższą chwilę do momentu gdy zostanie zaznaczony na ciemniejszy kolor. Usuń wiadomość klikając na ikonę kosza, znajdującą się u dołu ekranu.
  3. Aby wiadomości zostały pomyślnie usunięte zarówno u Ciebie jak i u Twojego rozmówcy, kliknij na „USUŃ DLA WSZYSTKICH”.
  4. Jeśli usunąłeś wiadomość, jej odbiorcy zobaczą komunikat np. „Kamila usunęła wiadomość”. Ty zobaczysz komunikat „USUNĄŁEŚ TĘ WIADOMOŚĆ”. Gotowe! 🙂

Więcej

Jeśli jesteś ciekawy co nowego słychać w aplikacji Messenger, zapoznaj się z artykułem klikając w LINK

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments