Nie chcesz aby wyszukiwarki spoza Facebooka podawały link do Twojego profilu? Nic prostszego – wystarczy zmienić ustawienia prywatności swojego konta. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Ustawienia”.
  3. W sekcji „Prywatność” kliknij na zakładkę „Ustawienia prywatności”.
  4. Przewiń stronę na sam dół  i kliknij na zakładkę „Czy chcesz aby wyszukiwarki spoza Facebooka podawały link do Twojego profilu?”
  5. Ustaw suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę) a następnie kliknij na przycisk „Wyłącz”. W ten sposób wyłączysz profil publiczny i znajomi nie będą mogli znaleźć Twojego konta w wyszukiwarkach internetowych.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.