Nie chcesz aby wyszukiwarki spoza Facebooka podawały link do Twojego profilu? Nic prostszego – wystarczy zmienić ustawienia prywatności swojego konta. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Ustawienia”.
  3. W sekcji „Prywatność” kliknij na zakładkę „Ustawienia prywatności”.
  4. Przewiń stronę na sam dół  i kliknij na zakładkę „Czy chcesz aby wyszukiwarki spoza Facebooka podawały link do Twojego profilu?”
  5. Ustaw suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę) a następnie kliknij na przycisk „Wyłącz”. W ten sposób wyłączysz profil publiczny i znajomi nie będą mogli znaleźć Twojego konta w wyszukiwarkach internetowych.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments