Usunięcie konta na najpopularniejszym komunikatorze nie powinno nastręczyć Tobie zbyt wielu trudności. Messenger oddaje do naszej dyspozycji prosty i skuteczny sposób, który pozwala na pozbycie się konta. Procedura wygląda podobnie jak w przypadku konta na Facebooku, tzn. na jego całkowite usunięcie czeka się 30 dni. Ale uwaga! Jeśli w ciągu tego czasu ponownie zalogujesz się na swoje konto, procedura usunięcia konta zostaje przerwana! Jeśli posiadasz Messengera bez konta na Facebooku i chciałbyś pozbyć się konta to skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Otwórz aplikację Messenger na swoim telefonie.
  2. Wejdź do swojego profilu, klikając na zdjęcie profilowe (ikona awatara), znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu.
  3. Przejdź do ustawień swojego konta.
  4. W obszarze „Your information” (Twoje informacje) kliknij na opcję „Delete Your Account and Information” (Usuń swoje konto i wszystkie informacje z nim związane).
  5. W rubryce „Password” wpisz swoje hasło a następnie potwierdź klikając przycisk „Submit”. Gotowe! Konto zostanie usunięte po 30 dniach!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments