Strona główna telefon android Jak łatwo usunąć konto na Messengerze bez Facebooka?

Jak łatwo usunąć konto na Messengerze bez Facebooka?

7
10032

Usunięcie konta na najpopularniejszym komunikatorze nie powinno nastręczyć Tobie zbyt wielu trudności. Messenger oddaje do naszej dyspozycji prosty i skuteczny sposób, który pozwala na pozbycie się konta. Procedura wygląda podobnie jak w przypadku konta na Facebooku, tzn. na jego całkowite usunięcie czeka się 30 dni. Ale uwaga! Jeśli w ciągu tego czasu ponownie zalogujesz się na swoje konto, procedura usunięcia konta zostaje przerwana! Jeśli posiadasz Messengera bez konta na Facebooku i chciałbyś pozbyć się konta to skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Otwórz aplikację Messenger na swoim telefonie.
  2. Wejdź do swojego profilu, klikając na zdjęcie profilowe (ikona awatara), znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu.
  3. Przejdź do ustawień swojego konta.
  4. W obszarze „Your information” (Twoje informacje) kliknij na opcję „Delete Your Account and Information” (Usuń swoje konto i wszystkie informacje z nim związane).
  5. W rubryce „Password” wpisz swoje hasło a następnie potwierdź klikając przycisk „Submit”. Gotowe! Konto zostanie usunięte po 30 dniach!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
rysiek
rysiek
6 miesięcy temu

jak dlugo kasuja sie wiadomosci u odbiorcow po skasowaniu messengera?

KRZYSZTOF
KRZYSZTOF
1 rok temu

Hejka.4ty krok u mnie nie istnieje. Po 3cim wskakuje mi logowanie do facebooka a wiem że nie konfigurawałem na nim konta. Messengera uruchaniałem chyba raczej na pewno bezpośrednio.Nie chcęmieć nic wspolnego z facem ani messengerem.Dzięki za pomoc bo nigdzie nie moge znalezc pomocy.

Alicja
Alicja
1 rok temu

Witam, po usunięciu konta na messengerze stwierdziłam, że powinnam je odzyskać z powodu zawartych w nim ważnych informacji. Kiedy chcę odzyskac konto wyskakuje mi komunikat : „konto z ograniczeniami”. Co mam zrobić żeby odzyskać konto?? Pilnie proszę o pomoc 🙂

Wiktoria
Wiktoria
2 lat temu

wutam mam pewien problem poniewaz nie chcialabym usuwac konta na messengerze (bez facebooka) tylko chcialabym usunac moj kontakt poniewaz chcialabym dodac do nowego konta jak mam to zrobic?

Martyna
Martyna
2 lat temu

Co w

sylwia
sylwia
2 lat temu

witam mam konto na messenger ale bez fb a chce usunac osobe z konta i nie moge co musze zrobic osobe ta dodałam przez przypaddek