Opublikowałeś film na Tik Toku, ale stwierdziłeś, że nie wyszło tak jakbyś tego chciał? Możesz usunąć nagranie ze swojego konta. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj TikTok, uruchom program i zaloguj się do swojego konta (jeśli jeszcze nie masz programu możesz go łatwo zainstalować, postępując zgodnie z instrukcją: https://jaklatwo.pl/tiktok-aplikacja-ktora-laczy-ze-soba-miliony-uzytkownikow-na-calym-swiecie/).
  2. Przejdź do swojego profilu klikając na ikonę ludzika, znajdującą się w prawym, dolnym rogu ekranu.
  3. Z listy wszystkich swoich filmów wybierz ten, który chcesz usunąć.
  4. Po wybraniu filmu kliknij na ikonę trzech poziomych kropek, znajdującą się po prawej stronie ekranu.
  5. U dołu strony wysunie się rozwijana lista z różnymi opcjami. Przesuń tę listę w lewo i kliknij na ikonę kosza.
  6. Po pojawieniu się małego okienka dialogowego, potwierdź swoją decyzję, klikając na przycisk „Usuń”. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments