android telefon

Możesz dostosować Google Chrome tak, by otwierać dowolną stronę jako domową/początkową. Jeżeli jesteś ciekawy jak to zrobić na telefonie z Android to ten artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie. Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę Google Chrome na swoim telefonie.
  2. W prawym, górnym rogu kliknij na ikonę  a następnie wejdź w „Ustawienia”.
  3. W sekcji „Podstawowe” wybierz opcję „Strona startowa”. Następnie przesuń suwak w prawą stronę i wpisz nazwę strony, która ma uruchamiać się jako domowa/startowa.
  4. Gotowe! Teraz wystarczy, że wchodząc na przeglądarkę internetową, klikniesz w ikonę domku, znajdującą się w lewym, górnym rogu. Otworzy się strona, którą ustawiłeś jako domowa.

Pytania?

Jeżeli masz pytania, wątpliwości bądź wiesz jak to zrobić jeszcze łatwiej to daj nam znać, pozostawiając komentarz w poniższym polu.

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tom7914
Tom7914
2 lat temu

A ja mam nokie 6 i wchodzę w ustawienia w chrom i w ogóle
Nie mam takiej funkcji jak strona startowa i domowa, nie idzie ustawić strony, czy ktoś wie o co chodzi, a np w huawej y6 wchodzę i jest taka funkcja a ja nie wiem co jest grane.

Lukasz
Lukasz
2 lat temu

Tak właśnie mialem zrobione,że domek był po lewej stronie od paska adresu url.
Jednakże teraz to się zmieniło i nie da się włączyć domku , ani ustawic strony startowej