Czy wiesz, że w aplikacji Messenger możesz ustawić pseudonimy dla swoich znajomych? Ułatwi to identyfikację ważnych dla Ciebie osób, zwłaszcza, gdy prowadzisz  rozmowę grupową (np. zamiast imienia i nazwiska rodziców możesz poprostu wpisać „mama”, „tata” itd.). Taki nick będzie widoczny tylko dla Ciebie i Twojego kontaktu. Nie wiesz gdzie szukać rozwiązania? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator.
  2. Otwórz konkretną rozmowę z użytkownikiem, dla którego chcesz ustawić pseudonim. Możesz także wybrać czat grupowy i jego uczestnikom przydzielić konkretne nicki.
  3. Kliknij na ikonę „i”, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  4. Z dostępnych opcji wybierz tę o nazwie „Nicki”.
  5. Możesz ustawić nick dla osoby z którą piszesz ale także dla siebie. Pojawi się małe okienko dialogowe, w którym możesz wpisać niestandardowy pseudonimu. Będzie on widoczny tylko w tej konkretnej konwersacji. Zatwierdź klikając na przycisk „Ustaw”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments