android telefon weather

Pogoda bywa kapryśna o każdej porze roku. Nie musisz już czekać na prognozę w wiadomościach. Teraz wszystkie aktualności pogodowe możesz mieć pod ręką, Wystarczy, że zainstalujesz aplikację, dzięki której będziesz miał możliwość śledzenia warunków atmosferycznych praktycznie w każdym miejscu. Pokażemy Ci jak łatwo ustawić pogodę na Twoim telefonie z Android na przykładzie najczęściej pobieranej aplikacji AccuWeather. Telefon w dłoń i do dzieła!

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację ( na poniższy zrzucie z ekranu- zaznaczone czerwonym kółkiem).
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania ( u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji AccuWeather.
  3. Po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, wybieramy opcję ” Zainstaluj”. Może zdarzyć się, że sklep może poprosić nas o „dokończenie konfiguracji konta” ( dodanie sposobu płatności za płatne aplikacje). My zamierzamy zainstalować aplikację, która jest bezpłatna więc wybieramy opcję „Pomiń”.
  4. Po ukończeniu instalacji wracamy do naszego pulpitu. Dłuższą chwilę przytrzymujemy palcem ekran po czym klikamy w ikonę ” Widgety”. Następnie wybieramy „AccuWeather” oraz styl w jakim ma ukazać się nasz widget.
  5. Po wybraniu stylu w jakim ma się wyświetlać nasz widget, przeciągamy go na pulpit. Wówczas pojawi się komunikat o lokalizacji. Kliknij „Znajdź mnie (GPS)”.
  6. Gotowe! Teraz pogoda Cie nie zaskoczy!

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji pogody na swoim telefonie z systemem Android lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola lub wyślij wiadomość przez sekcję MAM PYTANIE! Dziękujemy!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments