Serwis społecznościowy jest dostępny w wielu wersjach językowych. Zwykle przeglądamy Facebooka w języku polskim ale może zdarzyć się, że w wyniku jakiegoś błędu, wirusa czy aktualizacji programowania naszego urządzenia, język ulegnie zmianie. Bądź też w ramach nauki języków obcych sami będziemy chcieli zmienić język polski na np. angielski. Jeśli chciałbyś wybrać ten język, w którym mają być tłumaczone i wyświetlane posty oraz komentarze ale nie wiesz jak to zrobić, to dzisiejszy artykuł może okazać się pomocny! Skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku! Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukujemy Facebooka, uruchamiamy program i logujemy się do swojego konta.
  2. Klikamy na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwijamy zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przechodzimy do ustawień.
  3. W obszarze „Ustawienia konta” przechodzimy do zakładki „Tłumaczenie postów”.
  4. Wyświetlą się ustawienia języka. Do dyspozycji mamy trzy opcje. Klikając na pierwszą opcję, będziemy mogli wybrać z listy język domyślny, z którego chcemy korzystać. Mamy możliwość także wyłączenia opcji tłumaczenia dla postów i komentarzy napisanych w konkretnym języku – druga opcja. Możemy także wybrać języki, które nie powinny być tłumaczone automatycznie. To umożliwia nam ostatnia, trzecia opcja. Wszystkie zmiany zatwierdzamy, klikając na przycisk „Zapisz”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments