Cenisz sobie swój wolny czas i nie w głowie Ci stanie w kolejkach do myjni samochodowej? Jest na to rozwiązanie. Aplikacja Moxly – myjnia, która oferuje usługę mycia auta z dojazdem do Klienta. Na ten moment usługa działa na terenie Wrocławia ale jak zapewnia Moxly, już wkrótce pojawi się także w innych miastach. W dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo i wygodnie umyć swój samochód z aplikacją. Zaczynamy!

TELEFON Z ANDROID

 1. Pobierz MOXLY na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „moxly” a następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
 2. Otwórz Moxly. Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji swojego telefonu. Wskaż na mapie gdzie stoi Twoje auto i zamów mycie „Na teraz” (niezwłocznie po złożeniu zamówienia,  najdalej w ciągu 9 godzin od chwili złożenia zamówienia, lecz nie dalej niż w dniu złożenia zamówienia) lub „Na później”.
 3. Przy wyborze opcji „Na później” skorzystaj z kalendarza i określ dzień oraz przedział czasowy rozpoczęcia usługi. Wybierz markę oraz model samochodu. Dodaj szczegóły pojazdu tj. numer rejestracyjny oraz przybliżony kolor auta. Jeśli chcesz możesz dodać jego zdjęcie i podać kilka cech szczególnych (pola nieobowiązkowe). Zatwierdź klikając przycisk „Zapisz”.
 4. Dobierz program mycia do swoich potrzeb. Możesz zamówić usługę mycia nadwozia czy też wewnątrz pojazdu. Do wyboru masz 5 opcji: Program Premium (komplet), Expres (zewnątrz), Standard (zewnątrz), Interior (wewnątrz), Optimum (komplet). Dostępne są także usługi dodatkowe takie jak: czyszczenie bagażnika dachowego, usuwanie smoły i asfaltu z lakieru, aplikacja wosku syntetycznego, uzupełnienie płynu do spryskiwacza szyb oraz nabłyszczanie zewnętrznych elementów plastikowych. Wszystkie podawane ceny są cenami brutto. Zatwierdź wybór klikając „Dalej”.
 5. Wyświetli się podsumowanie Twojego zamówienia. Aby kontynuować zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail oraz hasło. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem zarejestruj się. Możesz założyć konto firmowe lub indywidualne. My zakładamy to drugie jako użytkownik indywidualny. Podaj swój adres e-mail, hasło, telefon, imię, nazwisko oraz dane adresowe. Potwierdź zapoznanie się z Regulaminem i Polityką Prywatności. Zatwierdź klikając na przycisk „Dalej”.
 6. Wybierz metodę płatności: karta płatnicza (debetowa lub kredytowa) bądź przelew bankowy (online oraz tradycyjny). Jeżeli posiadasz kod rabatowy, dodaj go w podsumowaniu zamówienia. Zatwierdź klikając na przycisk „Zamawiam i płacę”. Korzystając z opcji „Na później” możesz bezpłatnie anulować zamówienie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w /REGULAMINIE/.
 7. Chcąc skorzystać z opcji „Na teraz” określ ile czasu Twoje auto będzie się znajdowało się we wskazanym przez Ciebie miejscu. Dalej postępuj tak samo jak w przypadku zamawiania mycia na konkretny termin. Kliknij zamów, wybierz markę i model auta, zdecyduj się na konkretny program mycia a na koniec wybierz metodę płatności i złóż zamówienie.
 8. Klikając na ikonę prezentu (prawy, górny róg ekranu), znajdziesz kod, który należy wysłać swoim bliskim aby otrzymasz premię w wysokości 20 zł za każdego poleconego znajomego. Więcej informacji znajdziesz w /REGULAMINIE KODÓW PROMOCYJNYCH/. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego o wartości 20 zł na Twoje pierwsze mycie auta. Korzyść jest obopólna – zarówno my jak i Ty zaoszczędzimy na myciu auta. 🙂

TELEFON Z iOS

 1. Pobierz MOXLY na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „App Store”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym).
 2. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „moxly” a następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Pobierz” i „Zainstaluj”. Wróć do głównego pulpitu telefonu i otwórz Moxly.
 3. W związku z tym, że proces obsługi aplikacji jest taki sam jak w przypadku telefonu z Android, przewiń stronę na początek artykułu i zacznij od punktu 2.

Więcej

https://moxly.me/#jak-to-dziala

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.moxly&hl=en

Pytania?

Korzystasz z aplikacji Moxly i chcesz podzielić się wrażeniami? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments