facebook

W mediach społecznościowych dbamy o swoją prywatność ukrywając przed niechcianymi gośćmi informacje o sobie np. swoje dane osobowe, zdjęcia, posty na facebookowej tablicy. Często jednak zapominamy o liście swoich znajomych. Wkońcu dlaczego ktoś obcy miałby możliwość śledzenia ich profilu? Żeby tego uniknąć możemy w łatwy sposób ukryć listę znajomych na Facebooku. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak to zrobić, skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zobacz jakie to łatwe!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome) a następnie w pasku wpisz adres www.facebook.com. Zaloguj się do swojego konta podając adres e-mail oraz hasło.
  2. Przejdź do profilu, klikając na miniaturkę swojego zdjęcia.
  3. Przejdź do listy swoich znajomych a następnie wejdź do ustawień prywatności. Kliknij na ikonę ołówka i edytuj ustawienia prywatności.
  4. Z rozwijanej listy wybierz opcję „Tylko ja”. To oznacza, że tylko Ty będziesz miał wgląd do pełnej listy swoich znajomych. Ale uwaga – widoczni będą tzw. „wspólni znajomi”! Zatwierdź klikając na przycisk „Gotowe”.

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments