Dodałeś do swojego konta zdjęcie profilowe? Super! Ale czy napewno chcesz aby ktoś obcy mógł je oglądać? Ukrywanie fotografii w aplikacji WhatsApp jest naprawdę bardzo łatwe. Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to zrobić na telefonie z systemem Android to skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) a następnie przejdź do ustawień.
  3. Po przejściu do ustawień kliknij na zakładkę „Konto”.
  4. Wybierz sekcję „Prywatność”.
  5. Przejdź do opcji „Zdjęcie profilowe”. Po pojawieniu się małego okienka dialogowego, będziesz mógł zdecydować kto może zobaczyć Twoje zdjęcie profilowe (Twoi znajomi, bądź każdy użytkownik WhatsApp). Decyzja należy do Ciebie. Oczywiście możesz wybrać także opcję „Nikt”. Wówczas zdjęcie profilowe będzie widoczne tylko dla Ciebie. Dla pozostałych będzie widoczny awatar czyli biała sylwetka na szarym tle.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments