hidden ukryty dziecko

Ukrywanie numeru w telefonie z Android jest mało intuicyjne i może przysporzyć kłopotów. Jeżeli nie chcesz aby Twój numer telefonu wyświetlał się osobom, do których dzwonisz to nasz dzisiejszy artykuł będzie bardzo pomocny. Pokażemy jak łatwo ukryć swój identyfikator rozmówcy i sprawić, że odbiorca nie będzie mógł zidentyfikować naszego numeru telefonu. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Wejdź w ustawienia swojego telefonu ( na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem) a następnie przejdź do opcji menu „Moje Urządzenie”. Po wyświetleniu się tej sekcji kliknij „Połączenia”.
  2. W ustawieniach połączenia przewijamy opcje i wybieramy „Ustawienia dodatkowe”
  3. Kliknij na „Identyfikator rozmówcy”. Po wybraniu tej opcji wyświetli się okno dialogowe, w którym możesz zmienić ustawienia. Zaznacz „Ukryj numer”
  4. Gotowe! Twój numer został ukryty a na ekranie telefonu osoby, do której dzwonisz, pojawi się komunikat „Brak ID dzwoniącego”.

Pytania? Sugestie?

Chcesz się z nami podzielić swoimi spostrzeżeniami? Daj znać w komentarzu poniżej lub skorzystaj z sekcji MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments