hide, number

Nie masz ochoty ujawniać swojego numeru telefonu dzwoniąc do kogoś z sieci Play? Nic trudnego – za pomocą krótkiego kodu wpisywanego przed wybranym numerem sprawisz, że numer z którego Ty dzwonisz pozostanie ukryty! Jeżeli masz ochotę ukryć swój numer dla wszystkich połączeń (na stałe) – zajrzyj do tego artykułu na naszych stronach: Jak łatwo ukryć swój numer w telefonie z android.

  1. Wpisując numer telefonu pod który chcesz zadzwonić (zakładka TELEFON -> KLAWIATURA) poprzedź go krótkim kodem w formacie: #31#. W poniższym przykładzie zadzwonimy pod numer 79074595
  2. Gotowe! Osoba do której dzwonisz zobaczy na wyświetlaczu swojego telefonu informacje iż dzwoni do niej ktoś z numeru zastrzeżonego. Łatwe nieprawdaż?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments