Na swojej facebookowej tablicy publikujesz sporo różnych treści? Robisz porządki i chcesz na jakiś czas pozbyć się kilku postów? Nie musisz wcale kasować swoich wpisów – możesz ukryć je na osi czasu. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie przejdź do swojego profilu.
  3. Przejdź do ustawień swojego profilu, klikając na ikonę trzech poziomych kropek (przy niebieskim przycisku „Dodaj do relacji”) a następnie z listy wybierz opcję „Zarządzaj postami”.
  4. Wyświetlą się wszystkie dodane przez Ciebie wpisy. Zaznacz te posty, które chcesz ukryć a następnie kliknij przycisk „Dalej” (prawy, górny, róg ekranu).
  5. U dołu ekranu pojaw się lista, na której musisz zaznaczyć opcję „Ukryj na osi czasu”.
  6. Otworzy się małe okienko dialogowe, w którym zostanie wyświetlony komunikat z zapytaniem, czy napewno chcesz ukryć wskazaną treść. Potwierdź swój wybór. Gotowe!
  7. W każdej chwili będziesz mógł przywrócić wpis. Wszystkie ukryte posty znajdziesz w  „Dzienniku aktywności”. U góry strony znajduje się lista filtrów/kategorii. Ciebie interesuje opcja „Ukryte na osi czasu”. Wyświetlą się wszystkie ukryte posty, posegregowane według dni, miesięcy i lat. Możesz wyświetlić chronologicznie wszystkie posty, które schowałeś przed znajomymi. Znajdź ten wpis, który chcesz z powrotem odkryć a następnie kliknij na ikonę trzech poziomych kropek i z rozwijanego menu wybierzesz „Pokaż na osi czas”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments