Jesteś aktywnym użytkownikiem Facebooka i na swojej tablicy publikujesz sporo różnych treści? Aktualnie robisz porządki i chcesz na jakiś czas pozbyć się kilku postów ale nie wiesz jak się do tego zabrać?  Zamiast usuwać możesz ukryć je na swojej osi czasu. Będą one widoczne tylko dla Ciebie w specjalnej sekcji na Facebooku. Oczywiście w każdej chwili będziesz mógł przywrócić posty wraz ze wszystkimi polubieniami i komentarzami otrzymanymi od znajomych. Chcesz dowiedzieć się jak je ukryć? Postępuj zgodnie z naszą krótką instrukcją krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome) a następnie w pasku wpisz adres www.facebook.com. Zaloguj się do swojego konta podając adres e-mail oraz hasło.
  2. Przejdź do profilu, klikając na miniaturkę swojego zdjęcie. Wyszukaj post, który chciałbyś ukryć a następnie kliknij na ikonę trzech poziomych kropek, znajdujących się w jego prawym, górnym rogu.
  3. Z menu wybierz opcję „Ukryj na osi czasu”. Otworzy się małe okienko dialogowe, w którym zostanie wyświetlony komunikat z zapytaniem, czy napewno chcesz ukryć wskazaną treść. Gotowe!
  4. W każdej chwili będziesz mógł przywrócić wpis. Wszystkie ukryte posty znajdziesz w  „Dzienniku aktywności”, który widoczny jest u góry, po prawej stronie zaraz po wejściu do swojego profilu.
  5. Po lewej stronie ekranu znajduje się lista filtrów. Ciebie interesuje opcja „Ukryte na osi czasu”.
  6. Wyświetlą się wszystkie ukryte posty, posegregowane według dni, miesięcy i lat. Możesz wyświetlić chronologicznie wszystkie posty, które schowałeś przed znajomymi. Znajdź ten wpis, który chcesz z powrotem odkryć a następnie kliknij na ikonęi rozwijanego menu wybierzesz „Dozwolone na osi czasu”. Gotowe!

Ważne! Ukryty przez Ciebie post może nadal byś wyświetlany w innych miejscach. Co to oznacza? Jeśli jakiś znajomy udostępnił Twój post na swojej osi czasu to pomimo tego, że ukryjesz wpis u siebie, to na tablicy znajomego będzie on nadal dostępny.

Więcej

https://www.facebook.com/help/268028706671439?helpref=faq_content

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments