Czy wiesz, że gdy udostępnisz na Facebooku swój numer telefonu, to może on zostać użyty do odnalezienia Twojego profilu właśnie w tym serwisie społecznościowym? Jeśli zastanawiasz się jak ukryć swój numer na Facebooku, to skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Prywatność – skróty”.
  3. W obszarze „Ustawienia prywatności” kliknij na opcję „Zobacz więcej ustawień prywatności”.
  4. Przewiń stronę na sam dół i kliknij na zakładkę „Kto może Cię wyszukać na podstawie podanego przez Ciebie numeru telefonu”?
  5. Domyślnie zaznaczona jest opcja „Wszyscy”, co znaczy, że każdy, kto zna Twój numer telefonu, może Ciebie znaleźć na Facebooku. Jeśli chcesz tego uniknąć, zaznacz pole wyboru przy „Tylko ja”. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments