Pod Twoim postem na Facebooku pojawił się komentarz, który nie przypadł Tobie do gustu? Pierwsze co chcemy zrobić po otrzymaniu negatywnego wpisu to usunięcie go. Nie zawsze  jednak jest to dobra decyzja. Należy odróżniać konstruktywną krytykę od tej bezpodstawnej. Niestety czasami usunięcie komentarzy na swoim profilu może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. Może zatem ukryć komentarz? Wówczas nikt go już nie zobaczy z wyjątkiem osoby, która go napisała. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Przejdź do skomentowanego postu.
  3. Dotknij komentarz i przytrzymaj go.
  4. U dołu ekranu wysunie się menu z reakcjami a także z kilkoma opcjami, które pozwalają m.in na skopiowanie, usunięcie lub właśnie ukrycie komentarza. Kliknij na „Ukryj komentarz”.
  5. Gotowe! Komentarz ukryty. Pamiętaj, że osoba, która napisała dany komentarz na naszym facebookowym profilu nadal go widzi, tak jakby on normalnie funkcjonował pod postem. Inaczej mówiąc istnieje on tylko dla osoby, która go napisała. Pozostali znajomi nie będą widzieli komentarza. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments