Endomondo rejestruje czas aktywności fizycznej, prędkość, przebyty dystans czy też spalone kalorie. Jest doskonałym narzędziem motywacyjnym m.in. dzięki możliwości publikowania swoich osiągnięć na portalach społecznościowych. Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej i chciałbyś podzielić się swoimi sportowymi osiągnięciami ze znajomymi i bliskimi, ale nie wiesz jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Endomondo, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Aby przejść do wszystkich swoich treningów, kliknij na zakładkę „Historia” (w pasku menu u dołu strony) a następnie odszukaj tę aktywność fizyczną, którą chcesz się pochwalić.
  3. Kliknij na ikonę „Udostępniania”, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie zdecyduj czy chcesz pochwalić się osiągnięciami sportowymi na przykład na Facebooku, Instagramie, czy też w innym miejscu (WhatsApp, Messenger, Email, SMS itp.).
  4. Aby wygenerować wpis, wybierz tło np. mapę ze swoją trasą rowerową lub skorzystaj ze zdjęć galerii telefonu a także dodaj dane treningowe takie jak dystans, czas trwania, średnia prędkość. Możesz umieścić jakiś swój tekst/komentarz, wskazać rekord życiowy a także pogodę i tętno (w tych dwóch ostatnich przypadkach musisz mieć konto Premium). Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – jeśli będziesz chciał zmienić kolor tekstu to po jego dodaniu wystarczy kliknąć w zdjęcie tła (pierwotnie pokazuje się biała czcionka, która nie zawsze jest czytelna i widoczna).
  5. Gotowe! Możesz udostępnić swój trening, klikając na przycisk „Publikuj”.
  6. Jeśli na początku wybrałeś opcję „Udostępnij w innym miejscu” to musisz wskazać teraz jak chcesz przesłać swój trening (SMS, mail, WhatsApp, Messenger itd).
  7. Jeśli wybrałeś na początku opcję „Udostępnij na Facebooku” to zostaniesz przeniesiony właśnie do tego serwisu społecznościowego i dopiero tam będziesz mógł potwierdzić swoją decyzję, klikając raz jeszcze na przycisk „Opublikuj”. Możesz dodać do swojego posta krótki opis czy też oznaczyć znajomych, z którymi pokonałeś dany dystans.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments