Czy wiesz, że po rozpoczęciu podróży możesz udostępniać swoje miejsce docelowe, szacowany czas przyjazdu i lokalizację na trasie? Dzięki temu Twoi znajomi lub bliscy będą na bieżąco informowani wszelkich zmianach. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić na telefonie z systemem Android, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WAZE jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. W pasku wyszukiwania u góry strony, wpisz cel podróży.
  4. Pojawi się plansza ze szczegółami Twojego przejazdu (szacowana godzina dotarcia do celu, długość trasy). Kliknij na opcję „Udostępnij jazdę”.
  5. Wybierz kontakt, któremu chcesz przesłać swój przejazd (jeśli pojawi się prośba o informacje o Twoich kontaktach, udziel nawigacji WAZE dostępu) bądź udostępnij trasę za pomocą jednej z proponowanych aplikacji. Udostępnianie lokalizacji zostanie zatrzymane, gdy dotrzesz do miejsca docelowego lub gdy zatrzymasz nawigację.
  6. Od teraz Twój znajomy otrzyma powiadomienie o wszelkich zmianach czasu dojazdu oraz o Twoim przyjeździe. Prawda, że to łatwe? ?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments