W trakcie przeglądania aktualności na Facebooku, natrafiłeś na ciekawy post? Chciałbyś podzielić się z nim ze swoimi znajomymi? Nie ma problemu! Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak szybko podzielić się interesującymi treściami w aplikacji Facebook na telefonie z Android. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka a następnie uruchom program.
  2. Teraz możesz podzielić się wybraną treścią (artykuł, link), którą widzisz w swoich Aktualnościach. W tym celu kliknij na przycisk „Udostępnij”, znajdujący się w prawym, dolnym rogu posta.
  3. Kliknij na ikonę dwóch strzałek, znajdującą się w prawym, górnym rogu udostępnianego wpisu.
  4. Możesz udostępnić sam link lub kliknąć na ikonę trzech, poziomych kropek i z dostępnego menu wybrać opcję „Dołącz oryginalny tekst”. W ten sposób Twoi znajomi będą widzieć, skąd pierwotnie pochodził wpis.
  5. Gotowe! Taki post możesz udostępnić na swojej facebookowej tablicy już teraz, klikając na przycisk „Opublikuj” lub dodać od siebie jeszcze jakiś opis w miejscu „Napisz coś…”.

Więcej

Jak udostępnić post, który widzę w swoich Aktualnościach na Facebooku?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments