Czy wiesz, że za pomocą aplikacji WhatsApp możesz udostępnić swoją lokalizację? Dzięki temu bez problemu powiadomisz znajomych i rodzinę o swoim aktualnym położeniu i przewidywanym czasie przybycia na umówione miejsce. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać tej opcji to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Otwórz konwersację z osobą, której chcesz przesłać lokalizację.
  3. Przejdź do obszaru wpisywania wiadomości a następnie kliknij na ikonę agrafki, co pozwoli na rozwinięcie menu.
  4. Wybierz opcję „Lokalizacja”.
  5. Kliknij na przycisk „Udostępnij aktualną lokalizację”. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki, znajdującej się u góry strony lub ustawić czerwoną pinezkę w tym miejscu, które chcesz wysłać znajomemu.
  6. Znajomy, któremu udostępniłeś swoje położenie, otrzyma wiadomość na WhatsApp. Wystarczy, że kliknie na przesłaną mapę a będzie mógł wybrać aplikację za pomocą której otworzy mapy a następnie określić w jaki sposób dotrze do celu (samochodem, pieszo, rowerem, komunikacjom miejską).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments