Czy wiesz, że za pomocą aplikacji WAZE możesz udostępnić swoją lokalizację? Dzięki temu bez problemu powiadomisz znajomych i rodzinę o swoim aktualnym położeniu i przewidywanym czasie przybycia na umówione miejsce. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać tej opcji to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WAZE jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Naciśnij na mapie niebieski punkt symbolizujący Twoją aktualną pozycję.
  4. Chcąc przesłać swoje aktualne położenie, kliknij na opcję „Wyślij miejsce”.
  5. Udostępnij swoją lokalizacje znajomym i rodzinie np. za pomocą różnych komunikatorów (Messenger, WhatsApp), poczty mailowej lub skopiuj link określający Twoje aktualne położenie.
  6. Każda wybrana przez Ciebie osoba mająca łącze może zobaczyć lokalizację i przekazać  ją dalej.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments