snapchat

Snapchat pozwala na udostępnianie swojej lokalizacji przy użyciu funkcji Snap Map. Ty i Twoi znajomi możecie dzielić się ze sobą swoimi miejscami i w ten sposób zobaczyć, co się dzieje wokół Was! Po przeczytaniu artykułu sam zobaczysz jakie to łatwe. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Musisz mieć pobranego Snapchata na swoim telefonie z Android (jeśli nie wiesz jak to zrobić kliknij w LINK). Otwórz aplikację i przejdź do ekranu aparatu. Następnie uszczypnij ekran dwoma palcami tak jakbyś chciał zmniejszyć obraz.
  2. Korzystanie z map wymaga dostępu do lokalizacji. Wyraź zgodę klikając na przycisk „Zezwól”. Następnie ustal kto może widzieć Twoje położenie i kliknij „Dalej”.
  3. Twoje położenie oraz lokalizacje znajomych oznaczone są awatarami, które stworzyłeś wcześniej w aplikacji Bitmoji. Jeśli nie masz konta Bitmoji, zobaczysz swojego awatara jako pusty kontur. Twoi bliscy nie widzą Twojej lokalizacji gdy włączony jest tryb duszka. Aby to zmienić wystarczy, że klikniesz na ikonę zębatego koła, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu – wejdziesz wówczas w ustawienia. Wyłącz duszka i określ kto może Cię widzieć na mapie (wszyscy Twoi znajomi czy tylko wybrane osoby). Potwierdź przyciskiem „Gotowe”.
  4. Na Snap Mapie możesz zobaczyć także kolorowe strefy, które pokazują zagęszczenie użytkowników Snapchata. Kolor niebieski oznacza, że ​​w tym miejscu zostało zrobione kilka Snapów, a czerwone oznacza, że ​​istnieje ich cała masa. Możliwość sprawdzenia imprez w okolicy nie jest jedynym zastosowaniem Snap Map. Teraz możesz zobaczyć, co dzieje się na całym świecie!

Więcej

https://support.snapchat.com/en-US/article/location-snap-map

https://snapy.pl/snap-map-jak-wlaczyc-mapy-Snapchata

https://mobirank.pl/2017/06/21/snap-map-czyli-udostepnianie-lokalizacji-na-snapchacie/

Pytania?

Nadal masz problem z udostępnieniem swojej lokalizacji na Snapchacie? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments