facebook social

Niektórzy ograniczają się do umieszczenia zdjęcia profilowego a inni uważają, że Facebook jest idealnym miejscem do tworzenia fotograficznego portfolio. Zamieszczamy zdjęcia z egzotycznych wyjazdów, ze spotkań towarzyskich czy też dzielimy się naszymi pasjami. Wszystkie fotografie mogą oglądać nasi znajomi na Facebooku. Ale co jeżeli chcemy podzielić się zdjęciami z imprezy urodzinowej z osobą, która nie posiada konta na najpopularniejszym portalu społecznościowym? Dzisiejszy artykuł rozwieje wszelkie wątpliwości. Pokażemy jak łatwo udostępnić zdjęcia osobom, które nie korzystają z Facebooka.

Możesz udostępniać tylko te zdjęcia i albumy, które sam utworzyłeś. Niestety oprócz zdjęć profilowych czy tych z telefonu. Wszystkimi pozostałymi fotografiami możesz się dzielić z innymi bez ograniczeń. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją a zobaczysz jakie to łatwe.

  1. Zaloguj się do swojego konta na Facebooku, podając swój adres e-mail oraz hasło.
  2. Po zalogowaniu się do konta, przejdź do swojego profilu i kliknij ikonę „Zdjęcia” ( na poniższym zrzucie zaznaczone czerwonym kółkiem).
  3. Zaznacz pozycję „Albumy” a następnie wybierz ten, który chcesz udostępnić. Możesz także pochwalić się tylko pojedynczą fotografią, wybierając pozycję „Twoje zdjęcia”.
  4. Chcąc udostępnić wybrany album, kliknij w menu koła zębatego koła, które znajduje się w prawym, górnym rogu i wybierz opcję „Uzyskaj link”. Jeżeli chcesz podzielić się tylko jednym zdjęciem, wybierz je i kliknij „Opcje” a następnie „Uzyskaj link”.

  5. W nowym oknie dialogowym pojawi się komunikat o udostępnianym albumie bądź pojedynczym zdjęciu. Skopiuj link i prześlij go znajomym, którzy nie korzystają z Facebooka. W ten sposób będą mieć dostęp do Twoich fotografii.

Więcej

https://www.facebook.com/help/124590517619792

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments