YouTube

YouTube, najpopularniejszy serwis wideo, pozwala użytkownikom na przesyłanie, oglądanie, udostępnianie czy też komentowanie filmów innych użytkowników. To źródło muzyki, którą możesz słuchać zawsze i wszędzie. Platforma oferuje m.in. bogatą bazę klipów wideo, nagrań audio, teledysków oraz wideo blogów. Przy tak dużej ilości materiałów, dobrze byłoby zadbać o optymalizację kanału. Dlatego warto skorzystać z opcji tworzenia własnej Playlisty. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak łatwo zarządzać listami odtwarzania na YouTube skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji. Zaczynamy!

Playlista to zbiór utworów/plików wideo oraz audio, które możemy odtwarzać w wybranej przez nas kolejności (sekwencyjnie lub losowo).

  1. Otwórz na swoim telefonie z Android aplikację mobilną YouTube a następnie zaloguj się do swojego konta (tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z funkcji tworzenia playlisty).
  2. Wyszukaj film, klip wideo czy teledysk, który chcesz dodać do swojej playlisty i kliknij na ikonę „Zapisz”, znajdującą się u dołu wideo. Następnie przejdź do opcji „Utwórz nową playlistę”.
  3. Pojawi się małe okno, w którym należy wprowadzić nazwę nowej listy odtwarzania. Zwróć uwagę na typy playlist: publiczna (każda osoba może wyszukać i obejrzeć dodane wideo), prywatna (tylko Ty możesz obejrzeć wybrane wideo) i niepubliczna (filmy, które widzą jedynie osoby z którymi podzieliłeś się linkiem).
  4. Aby wyświetlić playlisty, kliknij na kartę „Biblioteka”. Przejdź do listy odtwarzania i naciśnij przycisk „Play”. Jeśli na Twojej playliście znajduje się kilka utworów/filmów, będą odtwarzane sekwencyjnie.

Więcej

https://support.google.com/youtube/answer/57792?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=pl&oco=1

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments