Masz taki kontakt, do których często piszesz za pomocą komunikatora WhatsApp? Jeśli chciałbyś mieć go zawsze pod ręką to warto zrobić do niego odnośnik na ekranie głównym Androida. Pozwoli to na szybkie nawiązanie połączenia bez konieczności szukania danej osoby na liście czatów. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. To co, telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukujemy Whatsapp, uruchamiamy program i logujemy się do swojego konta.
  2. Wyświetli się lista naszych czatów. Wskazujemy okno rozmowy z osobą, dla której chcemy utworzyć skrót (możemy także wyszukać konkretnego kontaktu, wpisując jego nazwę w pasku wyszukiwania u góry strony).
  3. Klikamy na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu.
  4. Z rozwijanej listy wybieramy zakładkę „Więcej” a następnie klikamy na opcję „Dodaj skrót”.
  5. U dołu ekranu pojawi się nowe okienko dialogowe – klikamy na przycisk „Dodaj”.
  6. Gotowe! Utworzono skrót do wybranego kontaktu na głównym ekranie. Wystarczy teraz w niego kliknąć aby skontaktować się ze swoim znajomym ? Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments