Chciałbyś wkońcu zrobić porządek ze swoimi zdjęciami ale nie wiesz jak się do tego zabrać? W takiej sytuacji warto stworzyć foldery, które pomogą w posegregowaniu zarówno już istniejących fotografii jak i tych nowych. Jesteś ciekawy jak to zrobić? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom aplikację „Galeria”.
  2. W pasku menu u dołu strony kliknij na zakładkę „Albumy”.
  3. Kliknij na przycisk „Dodaj album”.
  4. Nadaj nazwę nowemu albumowi (w naszym przypadku będzie to folder o nazwie „wakacje”). Zatwierdź, klikając na przycisk „OK”.
  5. Zaznacz te zdjęcia, które chcesz dodać do nowego albumu. W tym celu przytrzymaj dłuższą chwilę wybrane fotografie (powinny pojawić się niebieskie ptaszki/haczyki).
  6. Zatwierdź, klikając na przycisk „ptaszka”/”haczyka”, znajdujący się w prawym, górnym rogu ekranu.
  7. Pojawi się małe okienko dialogowe. Zdecyduj czy zaznaczone fotografie mają być skopiowane czy też w całości chcesz je przenieść do utworzonego wcześniej albumu.
  8. Gotowe! Album ze zdjęciami został utworzony. Aby dodać do niego kolejne fotografie, wystarczy, że wejdziesz do niego, klikniesz w ikonę plusa i wybierzesz zdjęcia. Prawda, ze łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments