telefon android facebook

Usługa Marketplace od Facebooka dostępna już w Polsce. Wczoraj kupowaliśmy przedmioty na Facebooku a dziś postanowiliśmy przejść proces sprzedażowy. Jeżeli jesteś ciekawy jak wystawić przedmiot na platformie Marketplace to zostań z nami. Udowodnimy, że program umożliwia łatwe wystawienie konkretnego towaru na sprzedaż, dołączenie do oferty zdjęcia i podania oczekiwanej ceny. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Facebook”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu aplikacji zaloguj się do swojego konta. Kliknij na ikonę sklepu , znajdującą się na górze głównej strony a następnie naciśnij na miejsce „Jakie ogłoszenie chcesz dodać”.
  2. My sprzedajemy pasek do zegarka więc wybieramy opcję „Przedmioty na sprzedaż”.
  3. Dodaj zdjęcie produktu, który chcesz sprzedać. Wpisz nazwę, opis oraz jego cenę. Klikając „Więcej opcji” możesz podać szczegółowe informacje o produkcie (kolor, rozmiar itp.). Pamiętaj, że im więcej informacji podasz w swoim ogłoszeniu tym większa szansa na powodzenie transakcji!
  4. Potwierdź lokalizację oraz wybierz kategorię, w której ma być widoczne Twoje ogłoszenie. Na koniec kliknij „Dalej”.
  5. Klikając na ikonę „hamburgera” (trzy pionowe kropki u góry po prawej stronie), możesz zarządzać swoim ogłoszeniem. Możesz edytować jego treść, oznaczyć je jako sprzedane lub też całkowicie usunąć przedmiot.
  6. Gotowe! Teraz czekaj na wiadomość od potencjalnego kupca. Powodzenia!

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments