Nowy rok to czas postanowień. Dla wielu z nas jednym z noworocznych celów jest czyste i uporządkowane mieszkanie. W ferworze porządków może okazać się, że to co Tobie niepotrzebne, uszczęśliwi kogoś innego. Pewnie masz w domu ubrania, których nie nosisz, książki lub płyty do których już raczej nie wrócisz bądź właśnie zrobiłeś remont swojego pokoju i w garażu zalegają Twoje stare meble. Co z tym zrobić? Wystaw zbędne przedmioty na OLX. O założeniu konta pisaliśmy już w poprzednim artykule – Jak łatwo założyć konto na największym serwisie ogłoszeniowym OLX? Z dzisiejszego wpisu dowiesz się jak łatwo sprzedać mebel na OLX.

  1. Zaloguj się do swojego konta na OLX. Możesz to zrobić korzystając z Facebook bądź podając swój adres e-mail oraz hasło.
  2. Po zalogowaniu się na swoje konto, kliknij przycisk „Dodaj ogłoszenie” znajdujący się w prawym, górnym rogu.
  3. Zaczynamy! Podaj tytuł swojego ogłoszenia. Pamiętaj by nie pisać wielkimi literami!
  4. Wybierz kategorię, w której będzie widoczne Twoje ogłoszenie. Możesz skorzystać z dostępnej listy.
  5. Podaj cenę jaką oczekujesz za swój przedmiot. Do dyspozycji masz także opcję „Do negocjacji”, „Za darmo” lub „Zamienię”. Następnie określasz czy Twój mebel jest używany czy też nowy oraz czy ogłoszenie dodajesz jako osoba fizyczna czy może firma.
  6. Kolejnym ważnym elementem jest opis. To miejsce, w którym możesz przekonać osobę zainteresowaną żeby to własnie z Twojej oferty skorzystała.
  7. Przedstaw nam swój mebel. Dzięki zdjęciom możesz zyskać większą ilość zainteresowanych. Nie zapomnij podać swoich danych kontaktowych.
  8. Na koniec możesz zobaczyć swoje ogłoszenie przed ostatecznym dodaniem. Jeżeli wszystko się zgadza kliknij „Dodaj ogłoszenie”.
  9. Gotowe! Twoje ogłoszenie jest zostało dodane na 30 dni.

Pytania, Sugestie ?

Jeżeli nadal masz problem ze sprzedażą przedmiotu na OLX – daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments