Chcesz sprawdzić datę urodzin konkretnego znajomego? A może chcesz przejrzeć całą listę z nadchodzącymi urodzinami? Nie wiesz gdzie szukać rozwiązania? Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku. Zaczynamy!

Ważne! Pamiętaj, że niektórzy Twoi facebookowi znajomi mają ustawioną opcję, dzięki której informacja o ich urodzinach będzie niewidoczna (ustawienia prywatności). Miej to na uwadze!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu iPhone 13Pro. System – iOS 16.3

  1. Otwórz aplikację Facebook na swoim telefonie;
  2. Zaloguj się do swojego konta, podając adres mailowy/numer telefonu oraz hasło;
  3. Kliknij na ikonę lupki a następnie w polu wyszukiwania wpisz „urodziny”;
  4. Kliknij na przycisk „Szukaj” lub na podpowiedź „Urodziny”;
  5. Wyświetli się lista znajomych, którzy niedawno obchodzili urodziny a także lista z nadchodzącymi urodzinami wśród użytkowników będących Twoimi facebookowymi przyjaciółmi. W razie potrzeby kliknij na „Pokaż wszystkie”. Przy imieniu i nazwisku pojawi się data urodzin;
  6. Jeśli chcesz sprawdzić datę urodzin konkretnego znajomego, to wystarczy, że przejdziesz do jego profilu a następnie klikniesz na opcję „Wyświetl informacje o […]”. W obszarze „Podstawowe informacje” zobaczysz datę urodzin (chyba, że Twój znajomy skorzystał z ustawień prywatności i ją ukrył).

 

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments