Aby kontrolować swoje wydatki na telefon, warto sprawdzać stan konta u swojego operatora komórkowego. Jeżeli jesteś użytkownikiem sieci T-Mobile to dzisiejszy artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie. Pokażemy jak łatwo sprawdzić bieżące wykorzystanie środków, wybierając jeden ze sposobów. Zaczynamy!

KONTROLA ROZLICZEŃ W SERWISIE MÓJ T-MOBILE

Aby sprawdzić stan konta i zweryfikować swoje finanse, wystarczy że skorzystasz ze strony Mój T-Mobile. Zaloguj się do swojego konta i wybierz opcję „Obsługa Klienta” a następnie „Płatności”. Dzięki temu będziesz miał dostęp do e-faktur, sprawdzisz stan swojego konta wraz z rachunkami szczegółowymi, zapoznasz się z kwotą ostatnio zaksięgowanej wpłaty oraz doładujesz swoje konto on-line.

Możesz także zarządzać kontem za pomocą telefonu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Mój T-Mobile. Jest ona skierowana do klientów T-Mobile posiadających umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych orz użytkowników T-Mobile na Kartę. Dzięki niej możesz m.in:

  • kontrolować bieżące koszty,
  • sprawdzać wymagane płatności i numer konta do przelewu (dla użytkowników abonamentowych),
  • przejrzeć listę faktur,
  • doładować konto użytkownikowi numeru na kartę,
  • sprawdzać stan wykorzystania posiadanych pakietów,
  • zarządzać usługami związanymi z obsługą połączeń i obniżającymi koszty.

USŁUGA – SALDO KONTA

Będąc użytkownikiem sieci T-Mobile masz także możliwość kontrolowania swoich wydatków poprzez dostęp do usługi SMS Cykliczny. Regularnie, co dwa tygodnie będziesz otrzymywać bezpłatne informacje na temat salda, promocyjnych minut czy SMS-ów i MMS-ów. Z usługi mogą korzystać wszyscy klienci T-Mobile na kartę. Możesz ją aktywować:

  • wysyłając bezpłatny SMS o treści TAK pod numer 645,
  • używając kodu ekspresowego *100*45# ( zatwierdź zieloną słuchawką),
  • u konsultanta, odwiedzając najbliższy punkt sprzedaży T-Mobile.

Za pomocą kodów ekspresowych masz możliwość sprawdzenia jaki jest stan usługi (*100*45*1#) a także ją wyłączyć (*100*45*2#).

DOŁADOWANIE KONTA ON-LINE

W T-Mobile na kartę czeka na Ciebie wiele promocji doładowań, dzięki którym koszty korzystania z telefonu będą jeszcze niższe! Wejdź na stronę https://www.doladowania.t-mobile.pl a następnie wypełnij formularz, podając numer telefonu, którego konto chcesz zasilić. Możesz wybrać kwotę doładowania od 5 do 500 zł. Po sprawdzeniu poprawności wszystkich danych zatwierdź wypełniony formularz. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę płatności, gdzie wybierzesz sposób w jaki chcesz zapłacić za usługę.

Więcej

https://www.doladowania.t-mobile.pl/t-mobile-client/#/home

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/platnosci/kontroluj-swoje-platnosci

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/zarzadzaj-kontem/telefon

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem bądź zauważyłeś jakieś nieścisłości ( numery telefonów oraz adresy stron dostępowych mogą ulec zmianie- jest to zależne od operatora) – daj nam znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments