jakdojade android telefon

Latem komunikacja miejska jeździ rzadziej a zimą ze względu na złe warunki drogowe zdarzają się spore opóźnienia. Żeby zaoszczędzić czas i żyć spokojniej, sprawdź rozkład jazdy przed wyjściem z domu. Teraz jest to jeszcze prostsze dzięki aplikacji Jakdojade. Instalując ją na swoim telefonie uzyskasz szybki i wygodny dostęp do aktualnych rozkładów jazdy oraz wyszukiwarki połączeń transportem publicznym. Pokażemy Ci jak łatwo zainstalować aplikację Jakdojade oraz jak z niej korzystać. Do dzieła.

INSTALACJA APLIKACJI Jakdojade NA TELEFONIE Z ANDROID?

 1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play” ( na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym).
 2. Po uruchomieniu się sklepu Play ukaże się pasek wyszukiwania ( u góry strony ), w którym wpisujemy nawę aplikacji „Jakdojade-public transport”.
 3. Po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, wybieramy opcję „Zainstaluj”. Gotowe!

JAK KORZYSTAĆ Z APLIKACJI Jakdojade?

 1. Otwórz zainstalowaną przed momentem aplikację Jakdojade. Dzięki funkcji lokalizacji, zostanie wyświetlone miasto, w którym aktualnie się znajdujesz. Oczywiście możesz wybrać inne miejsce ( do wyboru masz 26 miast).
 2. Po wybraniu miasta, po którym będziesz się poruszać, określ cel podróży wypełniając pole A oraz B. Możesz tam wpisać zarówno nazwę ulicy, numer domu, nazwę instytucji czy też konkretnego przystanku.
 3. Wybierz datę i godzinę przejazdu. W tym celu kliknij na kółko z datą i godziną.
 4. Po wybraniu trasy przejazdu, daty i godziny, możesz zdecydować czy połączenie ma być szybkie czy wygodne. Poza tym możesz także uniknąć przesiadek.
 5. Klikając na pole „Opcje” możesz wybrać m.in. rodzaj pojazdu,którym chcesz się poruszać po mieście czy też przewoźnika.
 6. Po odpowiednim dobraniu wszystkich funkcji, kliknij na zieloną strzałkę. Pojawi się wówczas lista wszystkich dostępnych połączeń na trasie. Kliknij na połączenie, które najbardziej Ci odpowiada.
 7. Po wybraniu połączenia możesz podejrzeć listę poszczególnych przystanków na trasie łącznie z godzinami przyjazdów.
 8. Możesz także zobaczyć jak Twój przejazd wygląda na mapie.
 9. Jeżeli wiesz jakim autobusem czy też tramwajem będziesz się przemieszczał, możesz wyszukać numer linii.

Samodzielne wyznaczanie tras po dużych miastach to zwykle nie lada wyzwanie. Ale od dziś za pomocą aplikacji Jakdojade będzie to bardzo łatwe i pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Życzymy udanej podróży!

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji Jakdojade na swoim telefonie z systemem Android lub też znalazłeś niesamowity sposób jak zrobić to jeszcze łatwiej – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments