android car wash

Aplikacja wwwash rozwiązuje problem braku drobnych w portfelu u kierowców, wybierających się na myjnię samochodową. My już ją przetestowaliśmy, teraz kolej na Ciebie. W dzisiejszym artykule pokażemy jak łatwo i wygodnie umyjesz swoje auto z aplikacją. Zaczynamy!

  1. Pobierz WWWASH na swój telefon. Na liście zainstalowanych aplikacji musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchom aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „wwwash”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o dokończenie konfiguracji swojego konta. Wybierz opcję płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Gotowe! Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację.
  3. Zaloguj się. Podaj swój numer telefonu oraz numer rejestracyjny auta. Następnie wprowadź czterocyfrowy kod z otrzymanej wiadomości SMS. Kliknij na przycisk „Potwierdź”.
  4. Zezwól aplikacji Wwwash na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego telefonu. Przejrzyj listę myjni. Wybierz tą która Ci najbardziej odpowiada ze względu na lokalizację i oferowane usługi.
  5. Jeżeli w trakcie instalowania aplikacji nie dodałeś opcji płatności to możesz to zrobić teraz. Kliknij na ikonę, znajdującą się w lewym, górnym rogu i przejdź do kategorii „Płatności i faktury”. Możesz dodać kartę płatniczą bądź też zrobić przedpłatę i doładować konto kwotą od 20 zł do 200 zł.
  6. Wybierz stanowisko, z którego korzystasz a następnie kliknij na „Rozpocznij mycie”. Zdecyduj jaką kwotę chcesz przeznaczyć na mycie swojego auta. Kliknij przycisk „Start”. Tym samym potwierdzasz, że zapoznałeś się z Regulaminem oraz instrukcją myjni.
  7. Na urządzeniu pojawi się czas jaki masz do wykorzystania. Rozpocznij mycie! Po skończonej pracy, wystarczy, że wyjdziesz z aplikacji i ruszysz w drogę! Prawda, że to łatwe?

Więcej

https://wwwash.pl/aplikacja/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wwwash.app&hl=pl

Pytania?

Masz pytanie? Korzystasz z aplikacji Wwwash i chcesz podzielić się wrażeniami z wizyty w myjni samochodowe? Daj nam znać, pozostawiając komentarz w poniższym polu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments