Wybierasz się na długo wyczekiwane, zagraniczne wakacje? Jeśli tak to warto pomyśleć o narzędziu, które pomoże w szybkim przeliczaniu wartości pieniądza. Ostatnio testowaliśmy dostępny na urządzeniach mobilnych „Darmowy Przelicznik Walut Plus z AccuRate”, który dzięki wbudowanemu kalkulatorowi umożliwia porównywanie cen. Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiego wachlarza walut i możliwość szybkiej konwersji waluty na inną dostępną w bazie to już teraz skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku i zainstaluj aplikację na swoim telefonie z systemem Android. Zaczynamy!

Jak zainstalować aplikacje i łatwo przeliczać waluty?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji „Darmowy Przelicznik Walut Plus z AccuRate”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Zezwól aplikacji na dostęp do lokalizacji swojego telefonu. Kliknij przycisk „Akceptuje”.
  3. Możesz zostać poproszony o „dokończenie konfiguracji konta” czyli dodanie informacji o sposobie płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
  4. Możesz zgodzić się lub też nie na wykorzystywanie Twoich danych do personalizacji reklam i obsługi aplikacji. Decyzja należy do Ciebie. Na kolejnej planszy zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na dostęp do lokalizacji Twojego urządzenia. Dzięki temu przelicznik walut będzie mógł automatycznie wybrać walutę w zależności od Twojego położenia geograficznego.
  5. Gotowe! Przelicznik walut jest bardzo łatwy w obsłudze i działa również w trybie offline, gdy notowania nie są dostępne. Aplikacja pozwala na przeliczenie klika walut na raz.
  6. Nie musisz martwić się o dokładność przeliczania walut. Wszystkie wyniki mogą być podawane z dokładnością nawet do 6 miejsc po przecinku. To Ty o tym decydujesz. Wystarczy, że klikniesz na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski w lewym, górnym rogu aplikacji) a następnie wejdziesz do ustawień aplikacji.
  7. Aplikacja obejmuje waluty wszystkich państw, takie jak np.: dolar, euro, funt, jen, juan, won, frank, rubel, dinar, peso, rupia, szyling, korona,lej, waluty wirtualne (Bitcoin) oraz metale szlachetne (złoto, srebro). Oczywiście możesz stworzyć autorską listę, która zostanie zapamiętana przez program. Dzięki temu będziesz mieć zawsze pod ręką te waluty, z którymi masz najczęściej do czynienia.
  8. Kursy walut są aktualizowane na bieżąco więc możesz być pewien, że zastosowany przelicznik jest zbieżny z aktualnymi notowaniami na rynku.

Nam osobiście nie przeszkadzały pojawiające się reklamy ale jeśli chcesz z nich całkowicie zrezygnować możesz to zrobić za dodatkową opłatą.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchemy.currencyconverter&hl=pl

Pytania?

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z przeliczeniem waluty, Twoja aplikacja nie działa bądź chcesz polecić nam inny sposób – daj nam znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments