telefon currency

Aby wypoczywać bezstresowo warto przed każdym zagranicznym wyjazdem zadbać o finanse i prześledzić kurs waluty obowiązującej w kraju do którego się wybieramy. Niezbędnikiem każdego podróżnika jest narzędzie pozwalające na szybkie przeliczanie wartości pieniądza. Jedną z aplikacji, którą możemy Tobie polecić jest Currency Converter dostępny dla użytkowników urządzeń mobilnych. Jeżeli jesteś ciekawy jak taki przelicznik działa, zapraszamy do dalszej lektury.

Dzięki aplikacji Currency Converter:

  • masz dostęp aż do 140 różnych walut z całego świata.
  • kursy walut są aktualizowane co minutę więc możesz być pewien, że zastosowany przelicznik jest zbieżny z aktualnymi notowaniami na rynku,
  • masz możliwość śledzenia i monitorowania aż 12 różnych walut,
  • możesz stworzyć autorską listę, która zostanie zapamiętana przez program. Dzięki temu masz zawsze pod ręką te waluty, z którymi masz najczęściej do czynienia,
  • nie musisz martwić się o dokładność przeliczania walut. Wszystkie wyniki podawane są z dokładnością aż do 4 miejsc po przecinku.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiego wachlarza walut i możliwość szybkiej konwersji waluty na inną dostępną w bazie to już teraz zainstaluj aplikację na swoim telefonie:

Sklep Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xe.currency&hl=pl
Sklep App Store: https://itunes.apple.com/pl/app/xe-currency/id315241195?l=pl&mt=8

Po zainstalowaniu aplikacji możesz spokojnie planować wyjazd wakacyjny np. do słonecznej i tak popularnej w tym roku Chorwacji. Z Currency Converter bez problemu przeliczysz złotówki na kuny chorwackie i odwrotnie. A jeżeli wybrałeś bardziej egzotyczny kierunek, nic nie stoi na przeszkodzie aby przeliczyć np. filipińskie peso na złotówki. Wystarczy, że wybierzesz walutę którą chcesz skonwersować i podasz kwotę. I tak np. 1 chorwacka kuna równa się 0,57 zł.

Warto pamiętać, aby aplikację pobrać jeszcze przed zagranicznym wyjazdem oraz aby wybrać na swojej liście te waluty z których chcemy korzystać na wakacjach.

Pytania?

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z przeliczeniem waluty, Twoja aplikacja nie działa bądź chcesz polecić nam inny sposób – daj nam znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments