Włączenie przekazywania połączeń może okazać się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych osób, które mają problemy ze swoimi smartfonami (nie działa głośnik czy też mikrofon), bądź też po prostu ich numer telefonu jest wciąż zajęty lub niedostępny przez co kontakt jest utrudniony. Nie tylko telefony z systemem Android posiadają opcję przekierowywania połączeń. iPhone również posiada taką funkcję. Jeśli jesteś ciekawy gdzie ją znaleźć i jak uruchomić to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej instrukcji krok po kroku. To co, zaczynamy!

  1. Uruchamiamy ustawienia, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Na liście wszystkich dostępnych opcji klikamy na zakładkę „Telefon”.
  3. Po przejściu do ustawień telefonu wybieramy opcję „Przekazuj połączenia”.
  4. Włączamy usługę przekierowywania połączeń, ustawiając suwak w pozycji aktywnej (przesuwamy w prawą stronę) a następnie wpisujemy numer telefonu na który mają być przekazywane wszystkie rozmowy. Na zakończenie klikamy przycisk „Wróć” (lewy, górny róg ekranu).
  5. To wszystko – połączenia będą automatycznie przekierowywane na podany numer telefonu.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments