Jeśli na pulpicie Twojego smartfona jest cała masa ściągniętych aplikacji, to pomyśl o ich uporządkowaniu. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie ikon skrótów w specjalnie utworzonych folderach. W ten sposób lepiej zagospodarujesz ekran swojego telefonu. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Załóżmy, że chcemy mieć w jednym miejscu wszystkie aplikacje, służące do wysyłania wiadomości (np. Messenger, WhatsApp, Wiadomości SMS).
  2. Przytrzymujemy zatem palcem ikonę pierwszej aplikacji (np. Messengera) i przeciągamy ją na drugą, mającą znaleźć się w tym samym folderze (np. WhatsApp).
  3. Powstanie folder, zawierający oba skróty.
  4. Chcąc nadać folderowi tytuł, klikamy na pole z nazwą „Folder 1” i wpisujemy wybraną treść. W naszym przypadku folder otrzyma nazwę „Komunikatory”.
  5. Można do niego oczywiście dodawać kolejne aplikacje. Wystarczy poprostu wejść do folderu, kliknąć na symbol plusika + i wybrać z listy kolejny program. Zatwierdzamy przyciskiem „OK” i gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments