mytaxi android

Chcesz szybko zamówić taksówkę i zapłacić za przejazd bezgotówkowo? Pobierz na swojego smartfona najpopularniejszą na świecie aplikację taxi. Będziesz mógł zaplanować swoją podróż, zamawiając mytaxi z kilku dniowym wyprzedzeniem a przy okazji obserwować na żywo jak Twój kierowca jedzie do Ciebie. Przekonaj się jakie to łatwe!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji mytaxi. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. Zostaniesz poproszony o „dokończenie konfiguracji konta” czyli dodanie informacji o sposobie płatności. Możesz to zrobić teraz lub pominąć ten krok i uzupełnić później. Opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupu. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program. Zezwól aplikacji mytaxi na dostęp do informacji o lokalizacji Twojego urządzenia.
  3. Jeżeli masz już konto na mytaxi wystarczy, że klikniesz na przycisk „Login” a następnie podasz adres e-mail oraz hasło lub zalogujesz się poprzez Facebooka. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się, podając imię, nazwisko, adres e-mial, hasło oraz numer telefonu.
  4. Gotowe! Wyświetli się mapa z Twoją lokalizacją oraz z dostępnymi w pobliżu taksówkami. Kliknij na ikonę ludzika aby wejść w ustawienia swojego profilu. To tutaj będziesz mógł dodać sposób płatności ( karta płatnicza lub płatności PayPal) klikając na opcję „Płać przez Aplikację”.
  5. Pozwól aplikacji znaleźć Twoją aktualną pozycję jako miejsce odbioru. Kliknij “Zamów mytaxi”. Po znalezieniu kierowcy zobaczysz jego imię i nazwisko, zdjęcie, numer telefonu, czas dojazdu, markę samochodu, numer rejestracyjny i ocenę. Pojawi się także informacja o szacowanych kosztach i czasie przejazdu. W chwili obecnej MyTaxi jest dostępna w Warszawie, Katowice, Poznań, Krakowie, Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=taxi.android.client&hl=pl

https://pl.mytaxi.com/pasazer.html#zamowienie

Pytania?

Masz pytanie? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments